Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych - zaproszenie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 listopada 2018

11 listopada o godz. 16.00 w Centrum Sportowo- Rekreacyjnym przy ul. Maratońskiej odbędzie się tradycyjne Wspólne Śpiewanie Pieśni Patriotycznych.  Z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości koncert będzie miał szczególny charakter i oprawę: zaśpiewa Chór Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu z towarzyszeniem Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów im. Tadeusza Grudzińskiego pod dyrekcją Dominika Lewickiego. Chór przygotowała Małgorzata Duda. Koncert poprowadzi Dorota Adaszewska. Aranżacje pieśni patriotycznych przygotowali Joanna i Dominik Lewiccy.

Jak co roku, formuła koncertu zakłada aktywny udział publiczności, która razem z muzykami śpiewa i współtworzy tę uroczystość. Serdecznie zapraszamy do Wspólnego Śpiewania Pieśni Patriotycznych. Śpiewajmy razem!

            Współorganizatorami imprezy są razem: Starosta Powiatu Zgorzeleckiego, Burmistrz Miasta Zgorzelca, Dyrektor Miejskiego Domu Kultury i Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu.

            Wstęp wolny! Zapraszamy!

Dorota Adaszewska

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-11-08
Data publikacji:2018-11-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Juraszek
Liczba odwiedzin:357