Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu

Strona główna

Najnowsze aktualności

Informacje na temat Programu Dobry Start 300+ w ZUS

22 lipca 2021
Monika Listwan

Szanowni Państwo,

od 1 lipca do 30 listopada można składać wnioski o świadczenie z  programu Dobry Start (tzw. 300 plus). Od tego roku przyznawaniem i wypłatą tych świadczeń zajmuje się Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wnioski można złożyć wyłącznie elektronicznie – za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia. Świadczenia trafią wyłącznie na rachunki bankowe.

 

Załączamy informacje, grafiki i link do strony, która mam nadzieję, będzie pomocna dla osób składających wnioskihttps://www.zus.pl/baza-wiedzy/program-dobry-start

Monika Listwan - Dyrektor ZSP w Zgorzelcu

Czytaj więcej o: Informacje na temat Programu Dobry Start 300+ w ZUS

Uwaga maturzyści!

1 lipca 2021
Monika Tymińska
Uwaga maturzyści!
Dnia 5 lipca 2021 r. od godz. 10.00 do 12.30 w gab. 29 będą wydawane świadectwa maturalne.
Zapraszamy!
Czytaj więcej o: Uwaga maturzyści!

List Ministra Edukacji i Nauki

25 czerwca 2021

W załączeniu przekazujemy list Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021.

W liście minister Przemysław Czarnek dziękuje nauczycielom i dyrektorom szkół za całoroczną pracę, zaangażowanie oraz wspieranie młodych ludzi.  Gratuluje także uczniom wyników w nauce oraz życzy bezpiecznych wakacji.

List Ministra Edukacji i Nauki można pobrać (format pdf) klikając ---> TUTAJ

Czytaj więcej o: List Ministra Edukacji i Nauki
Powiększ zdjęcie Uczniowie%20klasy%203BFS%20z%20wychowawczynią

Pożegnanie absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia

24 czerwca 2021
Tymińska Monika

Dnia 24 czerwca absolwenci klas 3BBK, 3BFS oraz 3BWM pożegnali się ze swoimi wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją szkoły. Podczas uroczystości usłyszeli wiele ciepłych słów i serdecznych życzeń z ust dyrekcji oraz przedstawicielki Cechu Rzemiosł Różnych w Zgorzelcu. Wspaniałą oprawę artystyczną zapewniły koleżanki i koledzy z klas 2R, 2L i 2BE.


Życzymy Wam wielu sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, śmiało spełniajcie swoje marzenia!

Czytaj więcej o: Pożegnanie absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia

Bądź bezpieczny w czasie wakacji!!!

23 czerwca 2021

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy i stresów nadchodzi tak wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas – WAKACJE. Będzie to czas zabawy i nowych przeżyć. Korzystając z czasu wolnego nie zapominajcie jednak o Waszym bezpieczeństwie. Każdy z Was musi zwracać uwagę na różne zagrożenia podczas wakacyjnego wypoczynku, aby po jego zakończeniu pozostały tylko dobre wspomnienia.

Wszystkim  uczniom i ich rodzicom, na nadchodzące wakacje 2021r., składamy najserdeczniejsze życzenia bezpiecznego wypoczynku, wspaniałej słonecznej pogody, wielu ciekawych przygód i miłych spotkań, chwil wartych wspomnień oraz niezapomnianych wrażeń.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2021/2022

Pedagog: Renata Mularczyk
Pedagog: Ewa Wyspiańska
Psycholog: Barbara Szołomicka – Robaszewska

Czytaj więcej o: Bądź bezpieczny w czasie wakacji!!!