Konkurs "Nauczyciel - Wolontariusz Roku"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 października 2017

Miło jest nam poinformować, że Pan Marcin Zaręba został zgłoszony przez Samorząd Uczniowski do konkursu Ministra Edukacji Narodowej "Nauczyciel - Wolontariusz Roku". Zadaniem głównym konkursu było przygotowanie maksymalnie 90-sekundowego filmu dowolną techniką, w którym zaprezentowany został kandydat na "Nauczyciela - Wolontariusza Roku" oraz jego praca na rzecz propagowania idei wolontariatu.

Nagranie trzeba było przesłać do Ministerstwa Edukacji Narodowej wraz z krótkim uzasadnieniem.

Link do filmu dołączonego do zgłoszenia konkursowego: https://www.youtube.com/watch?v=Nxrhfcl_B5k

W ciągu miesiąca, od dnia ogłoszenia konkursu, MEN otrzymało blisko 250 zgłoszeń od uczniów, którzy w taki sposób chcieli wyróżnić swoich nauczycieli    i podziękować za ich pracę.

Jak podaje MEN komisja konkursowa była pod wrażeniem każdej z nadesłanych prac. Skala, zasięg, pomysłowość i różnorodność działań podejmowanych przez zgłoszonych nauczycieli zasługiwały na najwyższe uznanie.

W poniedziałek, 9 października 2017 r. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska nagrodziła 12 nauczycieli, którzy otrzymali tytuł "Nauczyciel-Wolontariusz Roku". Pan Marcin nie znalazł się wśród nagrodzonych, ale mimo to gratulujemy.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-12
Data publikacji:2017-10-12
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Jolanta Wyskiel
Liczba odwiedzin:685