Zastępstwa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

EGZAMINY POPRAWKOWY

23 czerwca 2017

EGZAMNINY POPRAWKOWE

         Egzaminy poprawkowe  sem. II rok szkolny 2016/2017

 

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Przedmiot

Nauczyciel uczący (przygotowujący zestawy)

Data egzaminu

Karolina Hanke

2FW

matematyka

A.Połaczańska

28.08.17

Dawid Taszarek

2FW

matematyka

A.Połaczańska

28.08.17

Artur Majda

2AW

W-F

J.Wdowska

29.08.17

Karina Radosz

2AW

matematyka

G.Nowak

28.08.17

Patrycja Trybulska

2AW

matematyka

G.Nowak

28.08.17

W-F

 

29.08.17

Michał Dźwig

2AW

edb

J.Zawadzki

28.08.17

W-F

W.Szymków

29.08.17

Roksana Łajdecka

2K

tech gastronom

J.Kowalik

29.08.17

wyposaż i zas bez

B/Karnikowska-Bożek

28.08.17

Patryk Wróbel

2K

tech gastronom

J.Kowalik

29.08.17

wyposaż i zas bez

B/Karnikowska-Bożek

28.08.17

Przemysław Nowostawski

2K

tech gastronom

J.Kowalik

29.08.17

Michał Jałocha

2K

matematyka

K.Przybyś

28.08.17

tech gastronom

J.Kowalik

29.08.17

Kacper Badora

2S

pkm

A.Gaweł

28.08.17

elektrycz wyp sam

G.Szybko

29.08.17

Radosław Kamzol

2S

elektrycz wyp sam

G.Szybko

29.08.17

organ przeds s

L.Suszek

28.08.17

Daniel Pawłowski

2S

elektrycz wyp sam

G.Szybko

29.08.17

przepisy ruchu dr

A.Gaweł

28.08.17

Rafał Szwejkowski

2S

pkm

A.Gaweł

28.08.17

budowa poj sam

A.Gaweł

29.08.17

Karolina Kotkieicz

1BW

edb

J.Zawadzki

28.08.17

geografia

J.Skwarczewska

29.08.17

Łukasz Fąfara

1BW

geografia

J.Skwarczewska

29.08.17

Mateusz Daćko

1S

W-F

W.Szymków

29.08.17

budowa poj sam

G.Szybko

28.08.17

Piotr Dereń

1S

budowa poj sam

G.Szybko

28.08.17

Dominik Stępień

1S

budowa poj sam

G.Szybko

28.08.17

Tomasz Pięta

1S

budowa poj sam

G.Szybko

28.08.17

Konrad Wacyk

1S

budowa poj sam

G.Szybko

28.08.17

Adrian Żabiński

1S

budowa poj sam

G.Szybko

28.08.17

Karol Dygas

1S

chemia

D.Kołodzińska

29.08.17

Klaudia Krzykała

1FW

p.przedsiębiorczości

L.Suszek

28.08.17

Sabina Kasela

1FW

chemia

D.Kołodzińska

29.08.17

p.przedsiębiorczości

L.Suszek

28.08.17

Kamil Hadziładas

1AW

biologia

K.Tymochowicz-Janek

29.08.17

Klaudia Kowalczyk

1AW

geografia

J.Skwarczewska

29.08.17

Mirosław Szymaniak

4TS

j.polski

E.Kopij

29.08.17

Dawid Mikiszewski

3S

budowa i nap p s

A.Gaweł

28.08.17

Kornelia Wysocka

3TG

W-F

J.Sokołowska

29.08.17

Konrad Kwitowski

3TL

geografia

J.Skwarczewska

29.08.17

Katarzyna Skrzypczak

3TL

geografia

J.Skwarczewska

29.08.17

Ernest Kołodyński

3TBS

j.angielski

A.Rodziewicz

28.08.17

prac dok tech

M.Bodo

29.08.17

Beniamin Nowicki

3TBS

j.angielski

A.Rodziewicz

28.08.17

Sandra Sosnowska

3TAH

obsł konsumenta

M.Bodo

29.08.17

Klaudia Ofiara

1HOT

matematyka

J.Wyskiel

28.08.17

historia

V.Sycz

29.08.17

Adam Adamski

1TBL

matematyka

M.Chojnacka

28.08.17

rys tech

M.Bodo

29.08.17

Adam Kulas

1TBL

matematyka

M.Chojnacka

28.08.17

Krzysztof Jaskólski

1TBL

matematyka

M.Chojnacka

28.08.17

Norbert Trusiak

1TBL

matematyka

M.Chojnacka

28.08.17

historia

V.Sycz

29.08.17

Julita Lorenc

1TBL

matematyka

M.Chojnacka

28.08.17

Miłosz Olejniczak

1TG

historia

V.Sycz

29.08.17

Agnieszka Szczepuła

2TRS

j.polski

E.Kopij

29.08.17

matematyka

A.Połaczańska

28.08.17

Patryk Konowalik

2TG

matematyka

A.Połaczańska

28.08.17

Wiktoria Wilczyńska

2TG

matematyka

A.Połaczańska

28.08.17

Tomasz Kolęda

2TG

matematyka

A.Połaczańska

28.08.17

Karina Łańska

2TG

W-F

J.Zawadzki

29.08.17

Dawid Waśkowski

2TG

matematyka

A.Połaczańska

28.08.17

zasady żyw

 

B>Karnikowska-Bożek

29.08.17

Żaneta Cybulska

2TAH

matematyka

G.Nowak

28.08.17

Weronika Widyńska

2TAH

matematyka

G.Nowak

28.08.17

Oskar Grzesiński

1TRS

pkm

M.Sadowski

28.08.17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKŁAD KOMISJI DO PRZEPROWADZENIA EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

SEM. II ROK SZKOLNY 2016/ 2017

 

 

Matematyka

                               28.08.17gab. 120; godz. 8.00

 

Skład komisji:

K.Przybyś

G.Nowak

A.Połaczańska

M.Chojnacka

J.Wyskiel

Karolina Hanke

2FW

Dawid Taszarek

2FW

Karina Radosz

2AW

Patrycja Trybulska

2AW

Klaudia Ofiara

1HOT

Adam Adamski

1TBL

Adam Kulas

1TBL

Krzysztof Jaskólski

1TBL

Norbert Trusiak

1TBL

Julita Lorenc

1TBL

Agnieszka Szczepuła

2TRS

Patryk Konowalik

2TG

Wiktoria Wilczyńska

2TG

Tomasz Kolęda

2TG

Dawid Waśkowski

2TG

Żaneta Cybulska

2TAH

Weronika Widyńska

2TAH

Michał Jałocha

2K

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Geografia, pkm , budowa poj samoch ,  technologia gastronomiczna, elektrycz wyposazenie samochodów, historia, chemia, rysunek techniczny, obsługa konsumenta, j.polski

 

29.08.17gab. 118; godz. 8.00

 

Skład komisji:

H.Szponowska

G.Szybko, A.Gaweł, J.Skwarczewska, V.Sycz

B.Karnikowska-Bożek ,  J.Kowalik, D.Kołodzińska

M.Bodo, D.Bem,  A.Kokot, 

E Kopij,  A.Kołodziejczyk

 

Roksana Łajdecka

2K       tech gastronomiczna

Przemysław Nowostawski

2K       tech gastronomiczna

Patryk Wróbel

2K       tech gastronomiczna

Michał Jałocha

2K       tech gastronomiczna

Kacper Badora

2S         elektr wyposaz sam

Radosław Kamzol

2S         elektr wyposaz sam

Daniel Pawłowski

2S         elektr wyposaz sam

Rafał Szwejkowski

2S         budowa poj samoch

Karolina Kotkieicz

1BW     geografia

Łukasz Fąfara

1BW     geografia

Karol Dygas

1S          chemia

Sabina Kasela

1FW      chemia

Klaudia Kowalczyk

1AW     geografia

Konrad Kwitowski

3TL        geografia

Katarzyna Skrzypczak

3TL       geografia

Klaudia Ofiara

1HOT    historia

Miłosz Olejniczak

1TG       historia

Dawid Waśkowski

2TG       zasady żywienia

Ernest Kołodyński

3TBS     pracownia dok tech

Sandra Sosnowska

3TAH    obsługa konsumenta

Adam Adamski

1TBL      rysunek techniczny

Kamil Hadziładas

1AW       biologia

Norbert Trusiak

1TBL      historia

Mirosław Szymaniak

4TS         j.polski

Agnieszka Szczepuła

2TRS      j.polski

 

 

 

  Język angielski , pkm, budowa i naprawa pojazdów samoch., wyposażenie i zasady bhp, technologia gastronomiczna, georafia, biologia,  wyposażenie i zasady bhp, edb, podstawy przedsiębiorczości

 

28.08.16  gab. 121; godz. 8.00

 

Skład komisji:

Halina Szponowska

A.Gaweł, V.Sycz, G.Szybko

A.Muzińska, J.Zawadzki

A.Kowalik ,J.Kowalik

B.Karnikowska-Bożek

A.Rodziewicz, L.Suszek

J.Adamowicz, M.Sadowski

 

 

Roksana Łajdecka

2K    wyposaż i zas bhp

Patryk Wróbel

2K    wyposaż i zas bhp

Michał Dźwig

2AW  edb

Radosław Kamzol

2S      organ przeds sam

Kacper Badora

2S      pkm

Daniel Pawłowski

2S     przepisy ruchu drogowego

Rafał Szwejkowski

2S      pkm

Karolina Kotkieicz

1BW    edb

Mateusz Daćko

1S       budowa poj sam

Piotr Dereń

1S       budowa poj sam

Dominik Stępień

1S       budowa poj sam

Tomasz Pięta

1S       budowa poj sam

Konrad Wacyk

1S       budowa poj sam

Adrian Żabiński

1S       budowa poj sam

Klaudia Krzykała

1FW   podstawy przeds

Sabina Kasela

1FW   podstawy przeds

Ernest Kołodyński

3TBS   j.angielski

Beniamin Nowicki

3TBS    j.angielski

Dawid Mikiszewski

3S      budowa i naprawa poj sam

Oskar Grzesiński

1TRS    pkm

 

 

 

 

3

 

 

Wychowanie fizyczne 29.08.17 godz.8.00

Skład komisji:

M..Chojnacka

J.Wdowska

J.Zawadzki

W.Szymków

J.Sokołowska

 

 

Artur Majda

2AW

Patrycja Trybulska

2AW

Michał Dźwig

2AW

Mateusz Daćko

1S

Kornelia Wysocka

3TG

Karina Łańska

2TG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-11
Data publikacji:2016-02-11
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:162899