Harmonogramy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

1. Realizacja staży zawodowych dla uczniów u pracodawców - 03.01.2019 r. - 30.06.2020 r.

 

2. Realizacja kursu prawa jazdu kat.B w terminie 15.03.2019 r. - 30.06.2020 r.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH

KURS PRAWA JAZDY KATEGORII B

GRUPA 1

ROZPOCZĘCIE KURSU: 08 kwietnia 2019 r.


                                                                 

Lp.

Data

Godzina

rozpoczęcia

Godzina zakończenia

Miejsce prowadzenia szkolenia

1

08.04.2019

15:00

19:00

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

2

09.04.2019

15:00

19:00

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

3

10.04.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

4

11.04.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

5

12.04.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

6

15.04.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

7

16.04.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

               

 

GRUPA 2

ROZPOCZĘCIE KURSU: 13 czerwca 2019 r.

Lp.

Data

Godzina

rozpoczęcia

Godzina zakończenia

Miejsce prowadzenia szkolenia

1

13.06.2019

15:00

19:00

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

2

14.06.2019

15:00

19:00

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

3

15.06.2019

09:00

12:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

4

16.06.2019

09:00

12:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

5

17.06.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

6

18.06.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

7

19.06.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

 

 

HARMONOGRAMY ZAJĘĆ TEORETYCZNYCH 

KURS PRAWA JAZDY KATEGORII B

 

ROZPOCZĘCIE KURSU: 28 października 2019 r.





Lp.

Data

Godzina

rozpoczęcia

Godzina 

zakończenia 

Miejsce prowadzenia szkolenia 

1

28.10.2019

15:00

19:00

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

2

29.10.2019

15:00

19:00

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

3

30.10.2019

15:00

18:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

4

31.10.2019

15:00

18:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

5

04.11.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

6

05.11.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

7

06.11.2019

16:00

19:15

sala wykładowa (ul. Boh. II AWP 16)

 

3. Wycieczka zawodoznawcza - targi MOTOR SHOW w Poznaniu - 28.03.2019 r.

 

4. Kurs Auto CAD - 10.06. - 11.06.2019 r.

               5. Księgowość komputerowa – 16.09. - 20.09.2019 r.

 

Harmonogram zajęć kursu - Księgowość komputerowa

 

L.p.

Data

Godziny szkolenia

Miejsce prowadzenia szkolenia

1

16.09.2019r.

8.00 - 14.40

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu

ul.Francuska 6, 59-900 Zgorzelec

gabinet nr 012

2

17.09.2019r.

8.00 – 14.40

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu

ul.Francuska 6, 59-900 Zgorzelec

gabinet nr 012

3

18.09.2019r.

8.00 – 14.40

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu

ul.Francuska 6, 59-900 Zgorzelec

gabinet nr 012

4

19.09.2019r.

8.00 – 14.40

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu

ul.Francuska 6, 59-900 Zgorzelec

gabinet nr 012

5

20.09.2019r.

8.00 – 14.40

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Zgorzelcu

ul.Francuska 6, 59-900 Zgorzelec

gabinet nr 012

 

9.30 -9.40 przerwa

11.10. - 11.30 przerwa

13.00 - 13.10 przerwa

 

  1. „Kurs spawania metodą MIG 131 ”

grupa1 - od 02.10.2019 r. do 30.12.2019r.,

grupa 2 - od 03.01.2020r.  do 30.03.2020 r.

 

 

  1. Kursu   „Operator wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym”

grupa 1 - od 08 września 2019 r. do 15 grudnia 2019r.,

grupa 2 -  od 03.01.2020r. do 30 kwietnia 2020r.

 

  1. 8.   Wycieczka zawodoznawcza – Targi Ekoflota / Poznań – Muzeum Motoryzacji / Topacz

Termin:10-11 października 2019r.

  1. 9.   Wycieczka zawodoznawcza –  Centrum Nauki Kopernika / Warszawa – Warsaw Motor Show / Warszawa

Termin:24-25 października 2019r.

 

 

Harmonogram zajęć teoretycznych – grupa 1

Kurs -    ,,Operator wózków jezdniowych podnośnikowych z napędem silnikowym”  

 

L.p.

Data

Godziny szkolenia

Miejsce prowadzenia szkolenia

1

28.10.2019r.

14.00 – 18.00

2xTAK Ośrodek Szkolenia Kursowego,  ul. Łużycka 19,

59-900 Zgorzelec

2

29.10.2019r.

14.00 – 18.00

2xTAK Ośrodek Szkolenia Kursowego,  ul. Łużycka 19,

59-900 Zgorzelec

3

30.10.2019r.

14.00 – 18.00

2xTAK Ośrodek Szkolenia Kursowego,  ul. Łużycka 19,

59-900 Zgorzelec

4

31.10.2019r.

8.00 – 13.55

2xTAK Ośrodek Szkolenia Kursowego,  ul. Łużycka 19,

59-900 Zgorzelec

5

04.11.2019r.

8.00 – 14.40

2xTAK Ośrodek Szkolenia Kursowego,  ul. Łużycka 19,

59-900 Zgorzelec

 

Harmonogram zajęć teoretycznych – grupa 1

Kurs spawania metodą MIG 131 

 

L.p.

Data

Godziny szkolenia

Miejsce prowadzenia szkolenia

1

18.11.2019r.

14.30 – 18.45

2xTAK Ośrodek Szkolenia Kursowego,  ul. Łużycka 19, 

59-900 Zgorzelec

2

19.11.2019r.

14.30 – 18.45

2xTAK Ośrodek Szkolenia Kursowego,  ul. Łużycka 19, 

59-900 Zgorzelec

3

20.11.2019r.

14.30 – 18.45

2xTAK Ośrodek Szkolenia Kursowego,  ul. Łużycka 19, 

59-900 Zgorzelec

4

21.10.2019r.

14.30 – 18.45

2xTAK Ośrodek Szkolenia Kursowego,  ul. Łużycka 19, 

59-900 Zgorzelec

5

22.11.2019r.

14.30 – 18.45

2xTAK Ośrodek Szkolenia Kursowego,  ul. Łużycka 19, 

59-900 Zgorzelec

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-09-19
Data publikacji:2019-09-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Mirosław Sadowski
Liczba odwiedzin:283