Projekt „Zawodowcy na Tak”

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 września 2018

Od września 2018r rozpoczną się w naszej szkole działania związane z dalszą realizacją projektu „Zawodowcy na Tak”  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, Priorytet X Edukacja, Działanie 10.4. Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy, Poddziałanie 10.4.1 Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy – konkursy horyzontalne.

Rozpoczną się dodatkowe zajęcia i kursy kwalifikacyjne dla uczniów między innymi: kurs baristyczny, barmański, zajęcia z cukiernictwa, florystyki, laboratoria spedycyjne, kursy operatora wózka widłowego i wiele innych. Pierwszeństwo udziału w kursach i szkoleniach mają osoby, które odbyły staż zawodowy lub go odbędą w najbliższym czasie. Zachęcamy do udział w płatnych stażach zawodowych, kursach czy szkoleniach, które zwiększają kompetencje zawodowe niezbędne w przyszłości na rynku pracy.

Wszelkich informacji dotyczących zasad realizacji projektu można uzyskać w gabinecie 020 lub 018 u Pani Barbary Karnikowskiej-Bożek (nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych) oraz Pani Sylwii Kołodziejczyk w gabinecie 108.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-09-06
Data publikacji:2018-09-06
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Juraszek
Liczba odwiedzin:294