Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - ZAWODY KLAS I - IV - IGRZYSKA DZIECI – MISTRZOSTWA POWIATU

ZAWODY KLAS I - IV - IGRZYSKA DZIECI – MISTRZOSTWA POWIATU

6 czerwca 2024
Klasyfikacja drużynowa
 
Klasy pierwsze
1. SP 2 Zgorzelec 555 pkt. 
2. SP 5 Zgorzelec 523 pkt.
3. SP 3 Zgorzelec 457 pkt. 
5. SP Tęcza 398 pkt
 
Klasy drugie
2. SP SP 5 Zgorzelec 654 pkt. 
3. SP 3 Zgorzelec 579 pkt. 
4. SP Cogito 568 pkt.
5. SP Tęcza 549pkt.
 
Klasy trzecie
1. SP5 Zgorzelec 931 pkt. 
2. SP 2 Zgorzelec 823 pkt. 
3. SP Zawidów 752 pkt. 
4. SP 1 Pieńsk 725 pkt
5. SP 3 Zgorzelec 622 pkt.
 
Klasy czwarte
1. SP 3 Zgorzelec 1181 pkt
2. SP 5 Zgorzelec 1147 pkt. 
3. SP 2 Zgorzelec 1114 pkr.
4. SP Węgliniec 1109 pkt.
5. SP Cogito 955pkt.
6. SP Zawidów 933 pkt.
7. SP Tęcza 920 pkt.
Przejdź do - Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej

3 czerwca 2024
Klasyfikacja Drużynowa:
Dziewczęta:
1. SP 2 Zgorzelec 57,5 pkt.
2. SP 5 Zgorzelec 55 pkt.
3. SP 3 Zgorzelec 53 pkt.
4. SP Osiek 45,5 pkt.
5. SP Jerzmanki 41 pkt.
6. SP Tęcza 33.pkt.
7. SP 2 Pieńsk 30 pkt.
8. SP Cogito 25 pkt.
9. SP Zawidów 19 pkt.
10. SP Ruszów 11 pkt.
11. SP Sulików 9 pkt.
12. SP 1 Pieńsk 0 pkt.
 
Chłopcy:
1. SP 5 Zgorzelec 116 pkt.
3. SP 3 Zgorzelec 63 pkt.
4. SP Zawidów 55 pkt.
7. SP Ruszów 21 pkt.
9. SP 2 Pieńsk 11 pkt.
10. SP Osiek Łużycki 11 pkt.
11. SP Sulików 7 pkt.
12. SP Tęcza 0 pkt.
 
Wyniki indywidualne w `czytaj więcej...`
 
 
Czytaj więcej o: Lekkoatletyczne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Przejdź do - LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI - Mistrzostwa Powiatu

LEKKOATLETYCZNE IGRZYSKA DZIECI - Mistrzostwa Powiatu

24 maja 2024
Klasyfikacja Drużynowa:
 
Dziewczęta:
1. SP 5 Zgorzelec 79 pkt.
2. SP 2 Zgorzelec 62,5 pkt.
3. SP 3 Zgorzelec 39,5 pkt.
4. SP Tęcza 32 pkt.
5. SP Osiek 25pkt.
6. SP Jerzmanki 21.pkt
7. SP 2 Pieńsk 16 pkt.
8. SP Cogito 15 pkt.
9. SP Zawidów 12 pkt.
10. SP 1 Bogatynia 10 pkt.
11. SP 1 Pieńsk 7 pkt.
12. SP Czerwona Woda 4pkt.
 
Chłopcy:
1. SP 3 Zgorzelec 84 pkt.
2. SP 2 Zgorzelec 73 pkt.
3. SP 5 Zgorzelec 44 pkt.
4. SP Zawidów 28 pkt.
5. SP Osiek 25 pkt.
6. SP SP 1 Pieńsk 19 pkt.
7. SP SP Jerzmanki 16 pkt.
8. SP 2 Pieńsk 13 pkt.
9. SP Tęcza 12 pkt.
10. SP Cogito 10 pkt.
11. SP Czerwona Woda 3 pkt.
 

Indywidualnie

 

Dziewczęta:

60 m

  1. Moczkodan Maja SP Osiek Łużycki 8,66s

 

  1. Kołodziejczyk Karolina SP 2 Pieńsk 8,81

  2. Pierzchalska Aleksandra SP Tęcza 9,14

  3. Nieckarz Ada SP Jerzmanki 9,15

  4. Szałas Dominika SP Zawidów 9,16

  5. Tarasiewicz Ines SP 3 Zgorzelec 9,17

  6. Zwierzyńska Kaja SP 2 Zgorzelec 9,23

  7. Godziejewska Zuzanna SP 3 Zgorzelec 9,27

  8. Jakubowska Oliwia SP 5 Zgorzelec 9,27

 

300m
  1. Majewska Hanna SP 5 Zgorzelec 48,07s

  2. Wyrozębska Laura SP 5 Zgorzelec 51,79

  3. Pokrzewińska Iga SP Tęcza 52,42

  4. Szpakowska Lena SP 5 Zgorzelec 52,89

  5. Fronczyk Katarzyna SP 2 Zgorzelec 53,13

  6. Podgrórska Paula SP 3 Zgorzelec 53,55

  7. Wieczorek Małgorzata SP Tęcza 53,96

  8. Konieczna Natalia SP 3 Zgorzelec 54,21

 

Wzwyż
  1. Wzorek Martyna SP 2 Zgorzelec 145 cm.

  2. Mróz Julia SP 5 Zgorzelec 130

  3. Kicmal Kalina SP 2 Zgorzelec 130

  4. Słabicka Julia SP 5 Zgorzelec 120

  5. Michalak Mirella SP 3 Zgorzelec 115

  6. Wzorek Marta SP 2 Zgorzelec 115

  7. Tyszecka Karolina SP Zawidów 110

 

Kula
  1. Czaj Dorota SP 5 Zgorzelec 8,80m

  2. Baka Alicja SP Cogito 8,63

  3. Tylutka Nadia SP 3 Zgorzelec 8,03

  4. Szewczyk Hanna SP Zawidów 7,97

  5. Panfil Alicja SP 3 Zgorzelec 7,91

  6. Sztuka Julia SP Cogito 7,80

  7. Szaniawska Anita SP 5 Zgorzelec 7,59

  8. Żerko Karina SP 2 Zgorzelec 7,57

 

W dal
  1. Szwacha Kornelia SP 2 Zgorzelec 5,08m

  2. Kaucha Julia SP 5 Zgorzelec 4,68

  3. Moczkodan jagoda SP Osiek Łużycki 4,58

  4. Siudy Ines SP 2 Pieńsk 4,40

  5. Gdesz Nadia SP 5 Zgorzelec 4,39

  6. Radwańska Emilia SP 2 Zgorzelec 4,35

  7. Maja Skłodowska SP Tęcza 4,28

  8. Szczepańska Aleskandra 4,20

 

600m

  1. Pietrzak Nadia SP 1 Bogatynia 1:54,26min

  2. Skowron Maja SP Jerzmanki 2:01,68

  3. Skoczylas Julia SP 5 Zgorzelec 2:04,13

  4. Grzybek Naja SP 5 Zgorzelec 2:04,40

  5. Kulesza Nina SP Czerwona Woda 2:06,26

  6. Wilsz Amelia SP 5 Zgorzelec 2:06,37

  7. Andrzejak Maja SP Tęcza 2:07,52

  8. Markuszewska Natalia SP Osiek łużycki 2:15,43

 

4x100

  1. SP SP Tęcza 60,35s

  2. SP 2 Zgorzelec 61,04

  3. SP Jerzmanki 61,77

  4. SP 3 Zgorzelec 62,32

  5. SP 2 Pieńsk 62,48

  6. SP 5 Zgorzelec 62,93

  7. SP Osiek Łużycki 63,07

  8. SP Zawidów 65,68

 

Szwedzka
  1. SP 2 Zgorzelec

  2. SP 5 Zgorzelec

  3. SP 3 Zgorzelec

  4. SP Cogito

 

P. palantowa
  1. Małecka Maja SP 2 Zgorzelec 35m

  2. Rzońca Milena SP Osiek Łużycki 36

  3. Sołtys Emilia SP 3 Zgorzelec 34

  4. Usakowski Lena SP Tęcza 31

  5. Lenik Carmen SP 1 Pieńsk 28

  6. Karnia Lena SP 1 Pieńsk 27

  7. Butra Lena SP Jerzmanki 56,5

  8. Barszcz Natalia SP Jerzmanki 22,5

 

Chłopcy

 60m

  1. Karasiński Jakub SP 2 Pieńsk 8,49s

  2. Kubiski Nikodem SP 5 Zgorzelec 8,53

  3. Kuśnierz Szymon SP Osiek Łużycki 8,74

  4. Szeszko Krzysztof SP 5 Zgorzelec 8,81

  5. Sobko Gracja SP 1 Pieńsk 8,83

  6. Marzec Alan SP 3 Zgorzelec 8,92

  7. Sawicki Mateusz SP 5 Zgorzelec 9,16

  8. Lis Daniel SP 2 Zgorzelec 9,20

 

300m
  1. Rzeźnik Marcin SP 2 Zgorzelec 46,21s

  2. Kostrzewa Igor SP 3 Zgorzelec 47,22

  3. Nowak Adrian SP 2 Zgorzelec 48,45

  4. Szłapak Kacper SP 2 Pieńsk 48,55

  5. Maliszewski Leon SP 3 Zgorzelec 49,01

  6. Żólty Piotr SP czerwona Woda 50,06

  7. Gawek Adrian SP 3 Zgorzelec 50,12

  8. Dworak Kamil SP 1 Pieńsk 50,66

 

Wzwyż
  1. Żukowski Adrian SP 3 Zgorzelec 147cm

  2. Onyszczuk Franciszek SP 3 Zgorzelec 130

  3. Wołczacki Wojciesz SP 5 Zgorzelec 130

  4. Kopańsko Gabriel SP Osiek Łużycki 125

  5. Figurski Paweł SP Zawidów 125

  6. Woźniak Marcel SP 5 Zgorzelec 120

 

Kula
  1. Radecki Miłosz SP 2 Zgorzelec 8,76m

  2. Zomkowski Bartek SP Osiek Łużycki 8,48

  3. Gurdak Fabian SP Zawidów 8,24

  4. Szewczyk Aleksander SP 3 Zgorzelec 8,18

  5. Nadolny Dawid SP Zawidów 8,16

  6. Kruszewski Filip SP 5 Zgorzelec 7,68

  7. Ardeli Dominik SP Jerzmanki 7,52

  8. Radawiec Wojciech SP 2 Zgorzelec 7,47

 

W dal
  1. Gitler Krzysztof SP 3 Zgorzelec 5,28m

  2. Nowicki Filip SP 1 Pieńsk 4,82

  3. Matwiejczyk Borys SP 5 Zgorzelec 4,80

  4. Wielgus Kacper SP 2 Zgorzelec 4,80

  5. Magdziarek Gustaw SP Tęcza 4,72

  6. Czerewko Krzysztof SP Jeerzmanki 4,70

  7. Rybaczuk Maciej SP 2 Zgorzelec 4,46

  8. Brzychcy Mikołaj SP Cogito 4,44

 

1000m
  1. Szczepaniak Michał SP 3 Zgorzelec 3:25,77min

  2. Macutkiewicz Michał SP Zawidów 3;26,69min

  3. Krupiński Michał SP Cogito 3:30,83

  4. Kołodziej Robert SP Tęcza 3:34,55

  5. Skrycki Julian SP 3 Zgorzelec 3:37,38

  6. Hampel Igor SP 2 Zgorzelec 3:37,85

  7. Matkowski Kacper SP 2 Zgorzelec 3:41,10

  8. Prałat Piotr SP 3 Zgorzelec 3:41,85

 

4x100
  1. SP 3 Zgorzelec 57,13s

  2. SP Osiek Łużycki 58,13

  3. SP 5 Zgorzelec 58,22

  4. SP 2 Pieńsk 59,16

  5. SP 2 Zgorzelec 59,47

  6. SP 1 Pieńśk 59,55

  7. SP Zawidów 63,44

  8. SP Tęcza Zgorzelec 65,09

 

Szwedzka
  1. SP 3 Zgorzelec 2;40,37min

  2. SP 2 Zgorzelec 2:47,80

  3. SP 5 Zgorzelec 2:47,80

  4. SP Zawidów 2:54,62

  5. SP Jerzmanki 3:02,47

  6. SP Cogito

 

P. palantowa
  1. Figielek Mikołaj SP 2 Zgorzelec 49,50m

  2. Takuridis Jordanis SP Jerzmanki 46,50

  3. Stachura Maciej SP 3 Zgorzelec 45

  4. Piela Alan SP 2 Zgorzelec 44,5

  5. Rajczyk Szymon SP 1 Pieńsk 43

  6. Polnicki Daniel SP 2 Pieńsk 42

  7. Dominik Skłodowski SP Tęcza 41

  8. Wójcik Szymon SP 2 Zgorzelec 40

 

Przejdź do - Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej - Licealiada

Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej - Licealiada

20 maja 2024
Dziewczęta:
ZSZiL Zgorzelec – ZSP Zgorzelec 2:0
LO Zgorzelec – Cogito Zgorzelec 2:1
ZSZiL Zgorzelec – LO Zgorzelec 2:0
ZSP Zgorzelec – Cogito Zgorzelec 2:0
ZSZiL Zgorzelec – Cogito Zgorzelec 2:0
ZSP Zgorzelec – LO Zgorzelec 2:1
 
Klasyfikacja końcowa
1. ZSZiL Zgorzelec
2. ZSP Zgorzelec
3. LO Zgorzelec
4. Cogito Zgorzelec
 
Awans do następnego szczebla rozgrywek: ZSZiL Zgorzelec
 
Chłopcy:
ZSZ Bogatynia – LO Zgorzelec 2:0
ZSP Zgorzelec – Cogito Zgorzelec 0:2
ZSZ Bogatynia - ZSZiL Zgorzelec 2:0
LO Zgorzelec – ZSP Zgorzelec 1:2
ZSZ Bogatynia – Cogito Zgorzelec 2:0
LO Zgorzelec - ZSZiL Zgorzelec 0:2
ZSZ Bogatynia – ZSP Zgorzelec 2:0
LO Zgorzelec – Cogito Zgorzelec 1:2
ZSP Zgorzelec - ZSZiL Zgorzelec 1:2
Cogito Zgorzelec - ZSZiL Zgorzelec 0:2
 
Klasyfikacja końcowa
1. ZSZ Bogatynia
2. ZSZiL Zgorzelec
3. Cogito Zgorzelec
4. ZSP Zgorzelec
5. LO Zgorzelec
 
Awans do następnego szczebla rozgrywek: ZSZ Bogatynia
Przejdź do - Siatkówka plażowa - IM

Siatkówka plażowa - IM

13 maja 2024
Dziewczęta:
SP 2 Pieńsk – SP Osiek 2:0
SP 2 Pieńsk – SP Jerzmanki 2:0
SP Jerzmanki – SP Osiek 0:2
 
Klasyfikacja końcowa
2. SP 2 Pieńsk
5. SP Osiek
5. SP Jerzmanki
Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 2 Pieńsk
 
Chłopcy:
SP 2 Pieńsk – SP Jerzmanki 2:1
SP 2 Pieńsk – SP Osiek 2:0
SP Jerzmanki – SP Osiek 2:0
 
Klasyfikacja końcowa
2. SP 2 Pieńsk
3. SP Jerzmanki
5. SP Osiek
Awans do następnego szczebla rozgrywek: SP 2 Pieńsk

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-18
Data publikacji:2021-06-18
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Grzegorz Juraszek
Liczba odwiedzin:11189